Bizi Takip Edin:

Verimlilik Çözümleri

Anasayfa Verimlilik Çözümleri

A) Tedarik Zinciri Yönetimi
B) Süreç İyileştirme
C) ERP Kurumsal Kaynak Planlaması
D) İnsan Kaynakları

A) Tedarik Zinciri Yönetimi

Tedarik Zinciri Yönetimi bir firmanın hammadde tedarikinden nihai ürününü müşteriye ulaştırana kadarki tüm süreçleri kapsar. Bu süreçlerde yapılacak iyileşme doğrudan maliyet avantajı sağlayacaktır. En mükemmel sistemlerde bile her zaman iyileştirilecek bir nokta vardır.

B) Süreç İyileştirme 

Süreç İyileştirme, kaliteyi artırma, maliyetleri azaltma, katma değer sağlamayan faaliyetleri ortadan kaldırma konularında yapılacak geliştirme çalışmalarıdır. Navi Kurumsal olarak, işletmelere bu alanda da deneyimli kadromuzla hizmet veriyoruz.

C) ERP Kurumsal Kaynak Planlaması  

 ERP(Enterprise Resource Planning) Kurumsal Kaynak Planlaması 

Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) işletmelerde kullanılması gereken kaynakların (işgücü, malzeme vb.) en efektif şekilde kullanılmasını sağlayan yönetim sistemlerine denir. Navi Kurumsal olarak işletmelere bu alanda uzman çözümler sunmaktayız.

D) İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Yönetimi; bir organizasyonda odaklanılan işe alım, yönetim ve çalışanların yönlendirilmesini sağlayan fonksiyonlardır. Organizasyonun ihtiyaç duyduğu başarılı operasyonlar için gerekli bilgiyi, ilgili araçları, eğitimi, idari hizmetleri, koçluğu, hukuki ve yönetim danışmanlığını, Navi Kurumsal olarak uzman kadromuz ile işletmelerin bu alanda ihtiyaç duyduğu desteği profesyonel bir bakış açısı ile vermekteyiz.