Bizi Takip Edin:

Kurumsal

Anasayfa Kurumsal

NAVİ Hakkında

NAVİ Kurumsal, kamu ve özel sektör kuruluşlarına, sivil toplum kuruluşlarına ve her türlü işletmeye ihtiyaç duydukları çeşitli alanlarda yönetim danışmanlığı hizmeti veren ulusal bir firmayız.
Danışmanlık hizmeti sunduğumuz müşterilerimizin, belirledikleri hedeflerine ulaşması için proje ve eğitim çalışmalarıyla performanslarını geliştirmelerine, karar alma süreçlerinde doğru adımlar atmalarına, kriz yönetim planlarıyla krizlerin kırılma noktasına ulaşmadan önlenmesine, her işletmenin ve kurumun bir canlı varlık olduğu anlayışıyla verimliliğini ve prestijini artırarak sağlıklı büyümelerine yardımcı oluyoruz.
Farklı olmak, farklı düşünmekle başlar. Bize ulaşın, farkımızı görün ve siz de farklı olun.

01. Vizyonumuz

KOBİ işletmeleri ve büyük işletmelerin ihtiyaç duydukları tüm alanlarda danışmanlık ve eğitim hizmeti sunmak ve çözüm ortağı olmaktır. Müşterilerimiz ile güven esasına dayalı güçlü bağlar kurarak, sonuç odaklı hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktır.

02. Misyonumuz

Deneyimli ve bilgili ekibimizi sürekli güçlendirerek, hizmet çıtamızı daha yukarılara taşımak, alanımızda önce Türkiye’nin orta ve uzun vadede de tüm dünyanın en çok aranan danışmanlık ve eğitim firması olmaktır.

Neden Navi?

Ur-Ge projeleri uzmanlığı

Ticaret Bakanlığı tarafından finanse edilen UR-GE projeleri kapsamında firmaların, işbirliği kuruluşları önderliğinde ihracata yönelik ortak eylem ve faaliyetlerinin desteklenmesi amaçlanmaktadır. Bu aşamada, NAVİ Kurumsal ekibi, partnerlerine ortak ihtiyaç analizi, ortak öğrenme (eğitim ve danışmanlık) ortak pazarlama (tanıtım, marka, ticaret heyeti, eşleştirme) konularında destek sağlamaktadır.

Risk Yönetimi

Risk, yönetilebilir bir olgudur. Ya sen riski yönetirsin ya da o seni yönetir. Risk, algıya bağlı bir anlam taşır. Bir kuruluş veya kişi tarafından yüksek olarak algılanan bir risk, bir başkası için düşük olabilir. Süreç içerisinde diğer etkilerden doğabilecek riskler, tüm katılımcılar tarafından izlenmeli, belirlenmiş bir organizasyon tarafından yönetilmelidir. NAVİ Kurumsal ekibi işletmelere Risk Yönetimi konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Yalın üretim ve Verimlilik

İşletmelerin kâr amaçlı geliştirdiği, üretim esnasında israfı ortadan kaldırıp, en iyi üretim potansiyelinin meydana getirildiği sisteme “Yalın Üretim Sistemi” denilmektedir. Üretim esnasında maliyetin ve işçiliğinin minimuma düşürülmesi ile birlikte, kâr marjının artırılması amaçlanmaktadır. İşletmelerin rekabetçi ortamda hayatta kalabilmeleri ve rekabetçi olmaları için verimlilik attırılmalıdır.

450+

Müşteri Sayımız

55+

Verimlilik Çözümleri

60+

Kriz Çözümleri