Bizi Takip Edin:

Kamu Destekli Projeler

Anasayfa Kamu Destekli Projeler

A) URGE Projeleri

B) Kalkınma Ajansı

C) KOSGEB

 

A) URGE Projeleri

Ticaret Bakanlığı tarafından finanse edilen UR-GE projeleri kapsamında firmaların, işbirliği kuruluşları önderliğinde ihracata yönelik ortak eylem ve faaliyetlerinin desteklenmesi amaçlanmaktadır.

Bu aşamada, NAVİ Kurumsal ekibi, partnerlerine ortak ihtiyaç analizi, ortak öğrenme (eğitim ve danışmanlık) ortak pazarlama (tanıtım, marka, ticaret heyeti, eşleştirme) konularında destek sağlamaktadır.

 

Danışmanlık Konuları / Ana Faaliyetler

İhtiyaç Analizi, Eğitim Danışmanlık, Yurtdışı İkili İş Görüşmesi (B2B) organizasyonları, Hedef Pazar Analizi, Pazar ziyaretleri, Küme/Sektör Tanıtım Faaliyetleri, Ticaret heyetleri, Yurtdışı fuar ziyaretleri, Eşleştirme vb. Organizasyonlar, Alım heyetleri ve Bireysel danışmanlık.

 

Entegre Çözüm Ortağınız Olarak;

Yapılacak proje başvurularında, deneyimli bir ‘kolaylaştırıcı’ ve ‘sürece odaklı uygulamacı’ özelliğiyle, şu hizmetleri sunuyoruz:

Projenin hazırlanması,

Projeye katılacak firmaların belirlenmesinde yol gösterici olunması,

İhtiyaç Analizi’nin gerçekleştirilmesi,

Eğitim ve Danışmanlık Programı’nın koordine edilmesi,

Uzmanlık alanımıza giren konularda eğitim verilmesi,

Yurt dışı pazarlama faaliyetlerinin planlaması,

Alım heyetleri organizasyonu,


B) Kalkınma Ajansı Desteleri

Kalkınma Ajansları, ulusal düzeyde Kalkınma Bakanlığı koordinasyonunda, kendine özgü destek mekanizmasına sahip, firmalara ve kurumlara hibe sağlayan destekleyici, koordinatör ve katalizör olarak faaliyet gösteren birimleridir. Türkiye genelinde her biri Düzey 2 Bölgelerinde kurulan 26 adet Kalkınma Ajansı mevcuttur ve işletmelere bölgesel, sektörel ya da genel kapsamlı mali destekler vermektedir.

Türkiye’nin farklı şehirlerinde hizmet veren NAVİ Kurumsal, kalkınma ajansları için proje kurgulama, proje hazırlama, proje yönetimi ve raporlama konularında talep eden işletmelere danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

En iyi biziz

Bunun nedeni, kurucu ortaklarımızın Kalkınma Ajanslarında uzun süre çalışmış olmaları ve bu alanda engin bir deneyim kazanmalarıdır. NAVİ Kurumsal ekibi olarak, bu alanda elde ettiğimiz birikim ve deneyimimizi projenin bütün aşamalarında müşterilerimize sunuyoruz. Projenin hazırlanması, bütçe yapılması, proje başvuru sürecinin KAYS (Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi) üzerinden takibi, sözleşme imzalanması, ihale dosyalarının hazırlanması, izleme faaliyetlerine iştirak edilmesi, ara rapor, nihai rapor, ödeme emirleri ve diğer gerekliliklerin yerine getirilmesi konusunda bizi Türkiye’de en iyi hizmeti veren firma iddiasına taşımaktadır.

 

Proje çalışması yaptığımız Kalkınma Ajansları

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı

İstanbul Kalkınma Ajansı

İzmir Kalkınma Ajansı

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı

Güney Marmara Kalkınma Ajansı

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı

Trakya Kalkınma Ajansı

 

C) KOSGEB

Ülkemizde, hibe ve teşvik sistemi her gün kapsam ve bütçe olarak büyümekte olup özel sektör, kamu ve sivil toplum kuruluşları planladıkları projelerini, kendileri için en uygun destek mekanizmasıyla gerçekleştirmek istemektedir. Bu ihtiyaçtan yola çıkarak, ulusal ve uluslararası kurumlar tarafından sunulan hibe ve diğer destek mekanizmalarının ilgili başvuru sahipleriyle buluşturulması misyonunu yüklenen Navi Kurumsal, proje bazlı başvuruların gerçekleştirilmesi, iş planların hazırlanması ve hibe alan projelerin yürütülmesi süreçlerinde de hizmet veriyoruz.